Общински съвет

  • 4. ПП АТАКА
    • 101. Огнян Петров Георгиев
    • 102. Станислав Веселинов Георгиев
    • 103. Лина Георгиева Андонова
    • 104. Пламен Серафимов Христов
    • 105. Кирил Минчев Попов
    • 106. Нина Иванова Микинска
  • 43. ПП ГЕРБ
    • 101. Ваня Здравкова Антонова
    • 102. Мирослав Илиев Маринов
    • 103. Венцислав Милков Георгиев
    • 104. Илийка Иванова Иванова
    • 105. Цанко Иванчев Цонев
    • 106. Иван Григоров Димитров
    • 107. Петър Руменов Кънчев
    • 108. Марияна Генчева Добрева
    • 109. Севдалин Руменов Севданов
    • 110. Пламен Нейчев Латев
    • 111. Тошко Крумов Димитров
    • 112. Христо Найденов Христов
    • 113. Атанаска Петкова Кирилова-Йорданова
    • 114. Даниела Георгиева Ковачева-Пачева
    • 115. Владимир Петров Василев
    • 116. Нели Ангелова Маринова
    • 117. Цветан Христов Христов
    • 118. Десита Милчева Миланова
    • 119. Десислава Валентинова Йорданова
    • 120. Борислав Димитров Караджов
    • 121. Диляна Николаева Колева
  • 46. ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ
    • 101. Димитър Маринов Димитров
    • 102. Теодора Тинкова Сейкова
    • 103. Александър Георгиев Арачийски
    • 104. Васил Ангелов Тумбелешков
    • 105. Иванчо Аспарухов Илиев
  • 55. Движение за права и свободи – ДПС
    • 101. Ивелин Якимов Розинов
    • 102. Александър Михайлов Асенов
    • 103. Габриела Атанасова Страхилова
    • 104. Радослав Якимов Розинов
    • 105. Алдомир Русанов Асенов
    • 106. Шефкат Велиев Мехмедов
    • 107. Сюлейман Алиев Сюлейманов
    • 108. Адем Ашимов Мюмюнов
    • 109. Асен Венелинов Асенов
    • 110. Елеонора Бориславова Марева
  • 56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 101. Емануил Александров Манолов
    • 102. Христо Галинов Кавалски
    • 103. Георги Дамянов Серафимов
    • 104. Милка Дончева Христова
    • 105. Венцислав Стоянов Иванов
    • 106. Десислава Ангелова Паунчева
    • 107. Петър Иванов Петров
    • 108. Анатоли Пенчев Ангелов
    • 109. Георги Валериев Шопов
    • 110. Антон Живков Иванов
    • 111. Дончо Пенчев Дончев
    • 112. Андрей Иванов Илиев
    • 113. Георги Илиев Терзиев
    • 114. Светлана Христова Енева
    • 115. Марияна Иванова Блажева
    • 116. Николай Стефанов Димитров
    • 117. Иринка Спасова Димитрова
    • 118. Марин Борисов Маринов
    • 119. Шериф Ашимов Шерифов
    • 120. Николай Петков Христов
    • 121. Албена Георгиева Петрова
  • 68. Местна коалиция ВОЛЯ (Земеделски съюз „Ал. Стамболийски”)
    • 101. Боряна Върбанова Илиева-Георгиева
    • 102. Десислава Светлозарова Колева
    • 103. Нина Йосифова Василева
  • 69. Местна коалиция ВМРО БНД (НФСБ, ЗНС)
    • 101. Тодор Здравков Кутрев
    • 102. Тодор Генчев Тодоров
    • 103. Минчо Венциславов Михайлов
    • 104. Александра Любенова Савова-Ангелова
    • 105. Анастас Асенов Гаравалов
    • 106. Славка Колева Славчева-Пенкова
    • 107. Марин Величков Панталеев
    • 108. Марио Йорданов Душков
    • 109. Георги Илиев Цолов
    • 110. Пламен Петров Панайотов
    • 111. Владимир Димитров Владимиров

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

Решения

  • № 168-МИ / 22.11.2019

    относно: предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник и обявяване за избран следващия в кандидатската листа

  • № 167-МИ / 05.11.2019

    относно: изправяне на непълнота в диспозитива на Решения № 142-МИ/28.10.2019г., № 143-МИ/28.10.2019г., № 144-МИ/28.10.2019г., № 145-МИ/28.10.2019г., № 146-МИ/28.10.2019г., № 147-МИ/28.10.2019г., № 148-МИ/28.10.2019г., № 149-МИ/28.10.2019г., № 150-МИ/28.10.2019г., № 151-МИ/28.10.2019г., № 152-МИ/28.10.2019г., № 153-МИ/28.10.2019г., № 154-МИ/28.10.2019г., № 164-МИ/03.11.2019г., № 165-МИ/03.11.2019г. и № 166-МИ/03.11.2019г. на Общинска избирателна комисия-Павликени.

  • № 166-МИ / 03.11.2019

    относно: ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО ПАТРЕШ

всички решения