Общинска избирателна комисия Павликени


РЕШЕНИЕ
№ 141-МИ
Павликени, 28.10.2019

ОТНОСНО: ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

Брой мандати за общински съветници

 

          Двадесет и един                                                 21

                             с думи                                                                 с цифри

 

Днес, 28.10.2019 г., в 09:20 ч. общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

Р Е Ш И :

 

I. Общинската избирателна квота е    триста седемдесет и един              371     гласа

                                                                       (с думи)                                     (с цифри)

 

ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати:

НЯМА

 

ІІІ. Мандатите за общински съветници се разпределят по кандидатски листи на партии, коалиции и местни коалиции, получили действителни гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

БРОЙ МАНДАТИ

Двадесет и един                        21

 с думи                                  с цифри

43

ПП ГЕРБ

     шест                                            6

55

Движение за права и свободи - ДПС

     два                                              2

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

     единадесет                                11

68

Местна коалиция ВМРО БНД (НФСБ, ЗНС)

     два                                              2

 

 

 

IV.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, както следва:

№ в бюл етин ата

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в подр ежда нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите в листата

на спис ъка

Брой предпо читания

 

4

ПП АТАКА

1

Огнян Петров Георгиев

А

142

 

 

 

2

Станислав Веселинов Георгиев

А

89

 

 

 

3

Лина Георгиева Андонова

А

35

 

 

 

4

Пламен Серафимов Христов

Б

7

 

 

 

5

Кирил Минчев Попов

Б

13

 

 

 

6

Нина Иванова Микинска

Б

3

 

43

ПП ГЕРБ

1

Ваня Здравкова Антонова

А

844

 

 

 

2

Петър Руменов Кънчев

А

197

 

 

 

3

Севдалин Руменов Севданов

А

161

 

 

 

4

Мирослав Илиев Маринов

Б

75

 

 

 

5

Венцислав Милков Георгиев

Б

112

 

 

 

6

Илийка Иванова Иванова

Б

96

 

 

 

7

Цанко Иванчев Цонев

Б

93

 

 

 

8

Иван Григоров Димитров

Б

74

 

 

 

9

Марияна Генчева Добрева

Б

66

 

 

 

10

Пламен Нейчев Латев

Б

32

 

 

 

11

Тошко Крумов Димитров

Б

66

 

 

 

12

Христо Найденов Христов

Б

82

 

 

 

13

Атанаска Петкова Кирилова-Йорданова

Б

30

 

 

 

14

Даниела Георгиева Ковачева-Пачева

Б

34

 

 

 

15

Владимир Петров Василев

Б

60

 

 

 

16

Нели Ангелова Маринова

Б

33

 

 

 

17

Цветан Христов Христов

Б

6

 

 

 

18

Десита Милчева Миланова

Б

32

 

 

 

19

Десислава Валентинова Йорданова

Б

20

 

 

 

20

Борислав Димитров Караджов

Б

12

 

 

 

21

Диляна Николаева Колева

Б

65

 

46

ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ

1

Димитър Маринов Димитров

А

65

 

 

 

2

Теодора Тинкова Сейкова

Б

1

 

 

 

3

Александър Георгиев Арачийски

Б

3

 

 

 

4

Васил Ангелов Тумбелешков

Б

1

 

 

 

5

Иванчо Аспарухов Илиев

Б

1

 

55

Движение за права и свободи - ДПС

1

Александър Михайлов Асенов

А

118

 

 

 

2

Радослав Якимов Розинов

А

117

 

 

 

3

Габриела Атанасова Страхилова

Б

15

 

 

 

4

Алдомир Русанов Асенов

Б

1

 

 

 

5

Шефкат Велиев Мехмедов

Б

1

 

 

 

6

Сюлейман Алиев Сюлейманов

Б

0

 

 

 

7

Адем Ашимов Мюмюнов

Б

8

 

 

 

8

Асен Венелинов Асенов

Б

14

 

 

 

9

Елеонора Бориславова Марева

Б

27

 

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

Христо Галинов Кавалски

Б

97

 

 

 

2

Георги Дамянов Серафимов

Б

61

 

 

 

3

Милка Дончева Христова

Б

25

 

 

 

4

Венцислав Стоянов Иванов

Б

35

 

 

 

5

Десислава Ангелова Паунчева

Б

76

 

 

 

6

Петър Иванов Петров

Б

128

 

 

 

7

Анатоли Пенчев Ангелов

Б

23

 

 

 

8

Георги Валериев Шопов

Б

55

 

 

 

9

Антон Живков Иванов

Б

238

 

 

 

10

Дончо Пенчев Дончев

Б

174

 

 

 

11

Андрей Иванов Илиев

Б

57

 

 

 

12

Георги Илиев Терзиев

Б

180

 

 

 

13

Светлана Христова Енева

Б

104

 

 

 

14

Марияна Иванова Блажева

Б

28

 

 

 

15

Николай Стефанов Димитров

Б

40

 

 

 

16

Иринка Спасова Димитрова

Б

10

 

 

 

17

Марин Борисов Маринов

Б

42

 

 

 

18

Шериф Ашимов Шерифов

Б

100

 

 

 

19

Николай Петков Христов

Б

65

 

 

 

20

Албена Георгиева Петрова

Б

39

 

68

Местна коалиция ВОЛЯ (Земеделски съюз

1

Боряна Върбанова Илиева-Георгиева

А

62

 

 

„Ал. Стамболийски")

2

Десислава Светлозарова Колева

А

23

 

 

 

3

Нина Йосифова Василева

Б

6

 

69

Местна коалиция ВМРО БНД (НФСБ, ЗНС)

1

Тодор Здравков Кутрев

А

286

 

 

 

2

Минчо Венциславов Михайлов

А

86

 

 

 

3

Марин Величков Панталеев

А

54

 

 

 

4

Тодор Генчев Тодоров

А

39

 

 

 

5

Александра Любенова Савова-Ангелова

Б

18

 

 

 

6

Анастас Асенов Гаравалов

Б

21

 

 

 

7

Славка Колева Славчева-Пенкова

Б

2

 

 

 

8

Марио Йорданов Душков

Б

27

 

 

 

9

Георги Илиев Цолов

Б

6

 

 

 

10

Пламен Петров Панайотов

Б

2

 

 

 

11

Владимир Димитров Владимиров

Б

2

 

 

VI. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН /ЛНЧ

1 Александър Михайлов Асенов

Движение за права и свободи - ДПС

**************

2 Анатоли Пенчев Ангелов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

3 Андрей Иванов Илиев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

4 Антон Живков Иванов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

5 Ваня Здравкова Антонова

ПП ГЕРБ

**************

6 Венцислав Милков Георгиев

ПП ГЕРБ

**************

7 Венцислав Стоянов Иванов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

8 Георги Валериев Шопов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

9 Георги Дамянов Серафимов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

   10 Десислава Ангелова Паунчева

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

   11 Дончо Пенчев Дончев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

   12 Илийка Иванова Иванова

ПП ГЕРБ

**************

   13 Милка Дончева Христова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

   14 Минчо Венциславов Михайлов

Местна коалиция ВМРО БНД (НФСБ, ЗНС)

**************

   15 Мирослав Илиев Маринов

ПП ГЕРБ

**************

   16 Петър Иванов Петров

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

   17 Петър Руменов Кънчев

ПП ГЕРБ

**************

   18 Радослав Якимов Розинов

Движение за права и свободи - ДПС

**************

   19 Севдалин Руменов Севданов

ПП ГЕРБ

**************

   20 Тодор Здравков Кутрев

Местна коалиция ВМРО БНД (НФСБ, ЗНС)

**************

   21 Христо Галинов Кавалски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

                 

 

 

 

Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения:

НЯМА

Председател: Лидия Монова Драганова-Чингарска

Секретар: Камелия Бориславова Николова

* Публикувано на 28.10.2019 в 10:39 часа

Свързани решения:

168-МИ/22.11.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930 

Решения

  • № 168-МИ / 22.11.2019

    относно: предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник и обявяване за избран следващия в кандидатската листа

  • № 167-МИ / 05.11.2019

    относно: изправяне на непълнота в диспозитива на Решения № 142-МИ/28.10.2019г., № 143-МИ/28.10.2019г., № 144-МИ/28.10.2019г., № 145-МИ/28.10.2019г., № 146-МИ/28.10.2019г., № 147-МИ/28.10.2019г., № 148-МИ/28.10.2019г., № 149-МИ/28.10.2019г., № 150-МИ/28.10.2019г., № 151-МИ/28.10.2019г., № 152-МИ/28.10.2019г., № 153-МИ/28.10.2019г., № 154-МИ/28.10.2019г., № 164-МИ/03.11.2019г., № 165-МИ/03.11.2019г. и № 166-МИ/03.11.2019г. на Общинска избирателна комисия-Павликени.

  • № 166-МИ / 03.11.2019

    относно: ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО ПАТРЕШ

всички решения